Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tragiczny wypadek polskiego busa w Niemczech

0
Podziel się

Na autostradzie A30 w okolicach Salzbergen na terenie Dolnej Saksonii zginęły trzy osoby.

Tragiczny wypadek polskiego busa w Niemczech
(PAP/EPA)
bEqohlFh

Do zdarzenia doszło na autostradzie A 30 w okolicach Salzbergen na terenie Dolnej Saksonii. Trzy osoby nie żyją, sześć zostało ciężko rannych.

aktualizacja 11:50

Do wypadku doszło około godz. 3 nad ranem. Jak powiedziała rzeczniczka policji Anke Debekken, mikrobus wpadł na jadący przed nim samochód ciągnący przyczepę z żaglówką na włoskiej rejestracji. Oba pojazdy jechały w kierunku Holandii.

bEqohlFj

Kobieta i mężczyzna znajdujący się w pojeździe zginęli na miejscu. Jedna z ciężko rannych pasażerek zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Sześć ciężko rannych osób przebywa w szpitalach. Dwie inne osoby odniosły lekkie obrażenia.

Według policji mikrobus pochodził z Poznania. Rzeczniczka nie potrafiła podać nazwy przedsiębiorstwa turystycznego, do którego należał pojazd. Przyczyna wypadku nie jest na razie znana. _ Mikrobus wpadł na jadący przed nim pojazd z pełnym impetem, nie hamując _ - sprecyzowała rzeczniczka policji.

Czytaj więcej w Money.pl
Wypadek autokaru. Pięć osób wciąż w szpitalu Stan dwóch z nich jest bardzo ciężki, lecz stabilny. Obie dziewczynki doznały wielonarządowych obrażeń. Były operowane i odzyskały wczoraj wieczorem przytomność.
W Niemczech ubiją setki zwierząt Nie wiadomo co się stało z 73-letnim kierowcą ciężarówki.
bEqohlFK
wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)