Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
15.03.2014 11:31

Tragiczny wypadek na krajowej "19". Droga zablokowana

Na łuku drogi naczepa samochodu ciężarowego zjechała na drugi pas jezdni, gdzie doszło do zderzenia z samochodem osobowym. Zginęły dwie osoby z tego auta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło dziś na trasie krajowej nr 19, w miejscowości Koźliki między Białymstokiem a Bielskiem Podlaskim. Droga w tym miejscu jest zablokowana, utrudnienia mają potrwać kilka godzin. Policja zorganizowała objazdy.

Jak poinformowała Justyna Aćman z zespołu prasowego podlaskiej policji, na łuku drogi naczepa samochodu ciężarowego zjechała na drugi pas jezdni, gdzie doszło do zderzenia z samochodem osobowym.

Zginęły dwie osoby z tego auta. Na razie bliższe szczegóły wypadku, w tym informacje o ofiarach, nie są znane.

Utrudnienia w miejscu wypadku mają potrwać kilka godzin. Policja przygotowała objazdy: w Bielsku Podlaskim auta kierowane są na Wojszki i Juchnowiec; jadące od Białegostoku - w Zabłudowie powinny skręcać na drogę do Hajnówki.

Czytaj więcej w Money.pl
Wypadek na krajowej "dwójce". Są utrudnienia Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Strażacy przecinają samochód osobowy, aby uwolnić z niego kierująca nim kobietę.
Droga zablokowana po wypadku. Gdzie? Na prostym odcinku drogi ciężarówka zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba nie żyje.
Pieszy potrącony przez dwa auta miał prawie 7 promili Olsztyńscy policjanci poszukują świadków wczorajszego wypadku na drodze w kierunku Dywit, gdzie pieszy został potrącony przez dwa samochody.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz