Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tajlandia: Kobieta z kokainą we włosach

0
Podziel się:

Obywatelka RPA ukryła w swych włosach 1,5 kilograma tego narkotyku o wartości ponad 110 tysięcy euro.

Tajlandia: Kobieta z kokainą we włosach
(Money.pl/Tomasz Bonek)

Na lotnisku w stolicy Tajlandii, Bangkoku, aresztowano młodą kobietę, obywatelkę RPA, w której włosach znaleziono 1,5 kilograma kokainy - poinformowała gazeta _ Bangkok Post _.

23-letnia kobieta, która przyleciała z Brazylii, zwróciła uwagę policjantów tym, że z jej włosów, ufryzowanych w tzw. dredy, sypał się w niezwykle dużej ilości biały proszek. Podczas dokładnej kontroli okazało się, że nie był to łupież, jak też mogło się wydawać, ale była to kokaina.

Obywatelka RPA ukryła w swych włosach 1,5 kilograma tego narkotyku o wartości ponad 110 tysięcy euro.

Czytaj więcej o narkotykach
[ ( http://static1.money.pl/i/h/88/t134232.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/iran;stracono;11;przemytnikow;narkotykow,133,0,975493.html) Oto jak traktują handlarzy narkotyków w Iranie Jak zaznaczyła, egzekucja nastąpiła po zatwierdzeniu wyroków przez sąd najwyższy. Według Amnesty International, w Iranie stracono w ubiegłym roku co najmniej 252 osoby, czyli więcej niż w którymkolwiek państwie świata poza Chinami.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t46362.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/17;ton;marihuany;w;tunelu;na;granicy;z;meksykiem,212,0,969428.html) Podziemna kolejka z marihuaną do Stanów Tunel, który służył do szmuglowania narkotyków z Meksyku do USA, odkryto w południowej Kalifornii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/81/t73809.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pilot;samolotu;dostal;zakaz;lotu;bo;palil,39,0,960551.html) Chciał lecieć "na haju". Dostał zakaz lotu Kontrola medyczna wykazała, że pilot pasażerskiego samolotu mającego lecieć z Magadanu na dalekiej Syberii do Moskwy, chciał siadać za stery maszyny pod wpływem kanabinoidów.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)