Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Szykują ostre prawo na kiboli

0
Podziel się:

W maju do Sejmu ma być złożony projekt ustawy na temat bezpieczeństwa na mistrzostwach Euro 2012.

Szykują ostre prawo na kiboli
(kprm.gov.pl)
bEDcUWFx

W maju do Sejmu ma być złożony projekt ustawy na temat bezpieczeństwa na mistrzostwach Euro 2012. Ministrowie spraw wewnętrznych i sprawiedliwości przekonują, nowe przepisy między innymi nie pozwolą chuliganom wchodzić na stadiony.

Nowe zapisy mówią między innymi o elektronicznym dozorze chuliganów z zakazem stadionowym i możliwość łatwiejszego karania kibiców za posiadanie niebezpiecznych narzędzi poza stadionem.

POSŁUCHAJ RELACJI O OSTRZEJSZYM PRAWIE:

Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski chwali możliwość zatrzymania kibiców z zakazem stadionowym w domu. Obejmie on jednak tylko tych, którzy dostaną ten zakaz w 2012 roku.

bEDcUWFz
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/218/t85722.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pseudokibice;beda;sadzeni;na;stadionach,161,0,805793.html) Pseudokibice będą sądzeni na stadionach Minister sprawiedliwości przedstawi projekt ustawy pozwalającej na skuteczną walkę ze stadionowymi bandytami.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t38718.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/specgrupy;zmierza;sie;z;kibolami,164,0,757156.html) Specgrupy zmierzą się z kibolami W każdym regionie powstaną policyjne grupy operacyjne, które zajmą się chuliganami.
bEDcUWGa
KOMENTARZE
(0)