Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek
21.07.2014 11:02

Szalony kierowca w Sopocie. Będzie bezpieczniej?

Dodatkowych 10 strażników miejskich będzie kontrolowało teren deptaka - zapowiedział prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Piotr Wittman)

Dodatkowych 10 strażników miejskich w weekend będzie kontrolowało teren deptaka - ulicy Monte Cassino i molo - zapowiedział prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Zapowiedział, że dodatkowe patrole może wprowadzić też policja.

W Sopocie w nocy z soboty na niedzielę 22 osoby zostały ranne po tym, jak 32-letni kierowca wjechał w spacerowiczów na deptaku. Życiu poszkodowanych nic nie zagraża. Niewykluczone, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków.

_ - Policja ma się określić do środy. My wystawimy w tej chwili 10 funkcjonariuszy Straży Miejskiej w nocy w piątek i w sobotę. Liczymy, że powinno być przynajmniej 30 policjantów, by opanować tę sytuację _ - powiedział dziennikarzom Karnowski.

_ - Uprzedzamy, że będziemy ściśle kontrolować spożywanie alkoholu, także sprzedaż alkoholu osobom nietrzeźwym i nieletnim _ - podkreślił.

Prezydent miasta zaznaczył, że nie będzie blokad wjazdu samochodów na ulicę Monte Cassino, ponieważ są temu stanowczo przeciwne straż pożarna i pogotowie. _ - W razie potencjalnej akcji może to przeszkadzać. Straż pożarna w nocy wycinała część słupków. Jest pięć wjazdów na Monte Cassino, potrzebny był jeszcze szósty i siódmy _ - podkreślił._ - Tej blokady nie będzie, ale mamy nadzieję, że również nie będzie więcej takich zdarzeń _ - dodał.

Czytaj więcej w Money.pl
Szalony rajd kierowcy w Sopocie. 22 rannych Mężczyzna był trzeźwy. Dużo jednak wskazuje na to, że był pod wpływem środków odurzających i dlatego wjechał w tłum spacerowiczów.
Ratusz zaprosił prof. Chazana na rozmowę Wcześniej ratusz zapowiadał, że w związku z wynikami kontroli w szpitalu dyrektor zostanie odwołany ze stanowiska.
Oni mówią "nie" ratowaniu firm. Dlaczego? Celem postępowań restrukturyzacyjnych ma być przede wszystkim ratowanie przedsiębiorstwa i pozostawienie go w obrocie gospodarczym.
Tagi: wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz