Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sytuacja w Szwecji. Wandale uszkodzili meczet

0
Podziel się

To kolejny atak. W połowie listopada szyby meczetu Fittja na przedmieściu Sztokholmu zostały wybite i do środka wrzucono kawałki wieprzowego mięsa.

Sytuacja w Szwecji. Wandale uszkodzili meczet
(mrlins/CC/Flickr)
bEhkgYvF

Nieznani sprawcy dziś w nocy wymalowali swastyki na drzwiach do meczetu w Sztokholmie - poinformowała policja.

Zdjęcie opublikowane na Twitterze przez przewodniczącego Związku Islamskiego Omara Mustafę przedstawia osiem nabazgranych swastyk na wejściu do meczetu znajdującego się na wyspie Soedermalm w centrum miasta.

W połowie listopada szyby meczetu Fittja na przedmieściu Sztokholmu zostały wybite i do środka wrzucono kawałki wieprzowego mięsa. Do tej pory policja nie złapała sprawców.

bEhkgYvH
Czytaj więcej w Money.pl
Energetyczny eksperyment Bornholm stanie się samowystarczalny energetycznie? Półtora tysiąca rodzin weźmie udział w eksperymencie, który pokaże czy Bornholm będzie mógł odciąć się od zewnętrznych źródeł energii. Wyspiarze chcą odciąć się od energii z zewnątrz. Bornholm stanowi doskonałe miejsce do przeprowadzenia tego eksperymentu, ponieważ nie ma tam konwencjonalnych źródeł energii. Połowa energii na wyspę płynie ze Szwecji, ...
Surowsze kary za usługi prostytutek Kupno usług seksualnych od 2009 roku karane jest także w Islandii
Szwedzkie więzienia świecą pustkami Na pomoc chcą ruszyć Norwegowie. Zaproponowali podnajmowanie cel dla norweskich skazańców.
bEhkgYwi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)