Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Święto pracy w Rosji. Podziękują Putinowi za Krym

0
Podziel się:

Po raz pierwszy od wielu lat pochód pierwszomajowy związków zawodowych wkroczy na Plac Czerwony.

Święto pracy w Rosji. Podziękują Putinowi za Krym
(EAST NEWS)
bEUcWJmd

W niemal wszystkich miastach Rosji zaplanowano na dziś marsze i wiece pierwszomajowe. Rosjanie uczczą nie tylko święto ludzi pracy, ale również aneksje Krymu. Największe uroczystości odbędą się w Moskwie.

Po raz pierwszy od wielu lat pochód pierwszomajowy związków zawodowych wkroczy na Plac Czerwony. Wśród demonstrantów będą również działacze rządzącej partii Jedna Rosja. Obok murów Kremla powita ich prezydent Władimir Putin. Uczestnicy pierwszomajowego pochodu chcą przekazać prezydentowi wyrazy poparcia, dla jego polityki wobec kryzysu ukraińskiego i podziękować za przyłączenie Krymu do Rosji.

Oddzielnie będą maszerować rosyjscy komuniści. Tradycyjnie złożą oni kwiaty obok pomnika Lenina. Swój wiec zaplanowała także Liberalno - Demokratyczna Partia Rosji, którą kieruje Władimir Żyrinowski.

bEUcWJmf

Natomiast w parku Gorkiego odbędą się happeningi i spotkania młodzieżowych ugrupowań nacjonalistycznych.

Czytaj więcej w Money.pl
NATO: Nasze akcje nie grożą wobec Rosji Sojusz ocenia, że kryzys na Ukrainie to najpoważniejsze wyzwanie.
Negocjacje z Rosją bez jakichkolwiek szans? Najwyższa rangą przedstawicielka Departamentu Stanu ds. Europy Victoria Nuland powiedziała, że USA nie obiecują sobie wiele po zbliżających się rozmowach z Moskwą
Rosja jak III Rzesza? Ambasador wezwany Rosyjskie MSZ oświadczyło: _ W ostatnich dniach minister finansów Niemiec Wolfgang Schaeuble, przemawiając do słuchaczy jednej z berlińskich szkół, przeprowadził niedopuszczalną historyczną paralelę... _
bEUcWJmG
KOMENTARZE
(0)