Notowania

policja
17.08.2012 20:10

Strzelanina we Wrocławiu. Słychać było serie

Świadkowie mówią o rannym. Podejrzewa się, że to gangsterskie porachunki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Strzelanina we Wrocławiu. Tuż przed godziną 16 na policję zadzwonili mieszkańcy zaniepokojeni odgłosem wystrzałów. Do zdarzenia doszło w okolicy jednego z wrocławskich centrów handlowych. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli dwa ostrzelane samochody.

Do strzelaniny doszło na skrzyżowaniu ulicy Świeradowskiej z Krynicką, niedaleko Centrum Handlowego Gaj na południu stolicy Dolnego Śląska. Na miejscu znaleziono dwa auta ze śladami po kulach oraz łuski.

Policja na razie nie udziela informacji, czy w wyniku strzelaniny ktoś został ranny. Pogotowie ratunkowe nie otrzymało żadnych zgłoszeń o osobach postrzelonych. Wiadomo na pewno, że nie ma ofiar śmiertelnych.

Jak podała TVN24 według świadków w strzelaninie brały udział osoby podróżujące trzema samochodami. Według nieoficjalnych informacji mogły to być porachunki gangsterskie. Świadkowie mówią, że słyszeli kilkanaście strzałów oddanych w dwóch seriach.

Według świadków jeden z mężczyzn biorących udział w strzelaninie został ranny w nogę. Ranny miał zostać wciągnięty do samochodu, który następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz