Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strzelanina w USA. Wszedł do szpitala i otworzył ogień

0
Podziel się:

uzbrojony mężczyzna wszedł do Centrum Medycyny i Neurologii w Nevadzie i zaczął strzelać. Po około 15 minutach sprawca popełnił samobójstwo.

Strzelanina w USA. Wszedł do szpitala i otworzył ogień
(Mike Miley/CC BY-SA 2.0/Flickr)

Uzbrojony mężczyzna zastrzelił jedną osobę i ranił co najmniej dwie pozostałe w szpitalu w Reno, w amerykańskim stanie Nevada, a następnie popełnił samobójstwo - poinformowała wczoraj lokalna policja.

Około godz. 14.45 lokalnego czasu uzbrojony mężczyzna wszedł do Centrum Medycyny i Neurologii w Nevadzie i zaczął strzelać. Po około 15 minutach sprawca popełnił samobójstwo - powiedział wiceszef policji w Reno, Tom Robinson.

Szpital Renown Regional Medical Center, w której skład wchodzi Centrum Medycyny i Neurologii, jest największą placówką w północnej Nevadzie.

Do incydentu doszło trzy dni po pierwszej rocznicy masakry w szkole podstawowej Sandy Hook w Newtown, w stanie Connecticut, gdzie szaleniec zabił 26 osób i popełnił samobójstwo. Wśród ofiar było 20 dzieci.

Z kolei w piątek uczeń szkoły na obrzeżach aglomeracji Denver w stanie Kolorado postrzelił co najmniej dwie osoby i popełnił samobójstwo.

Czytaj więcej w Money.pl
Strzelał w szkole, później popełnił samobójstwo Przestępca, który dzisiaj postrzelił co najmniej dwie osoby w szkole na obrzeżach aglomeracji Denver w amerykańskim stanie Kolorado, popełnił samobójstwo.
Znamy los strzelca z centrum handlowego Amerykańskie władze poinformowały, że mężczyzna, który strzelał w okolicy centrum handlowego Garden State Plaza Mall w mieście Paramus niedaleko Nowego Jorku, został znaleziony.
Strzelanina w pobliżu amerykańskiej bazy Uzbrojony członek Gwardii Narodowej otworzył dzisiaj ogień w pobliżu bazy marynarki wojennej USA i postrzelił dwie osoby.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)