Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strzelanina w centrum handlowym w Katowicach

0
Podziel się:

Mężczyzna najprawdopodobniej był niezadowolony z obsługi w supermarkecie

Strzelanina w centrum handlowym w Katowicach
(PAP/Andrzej Grygiel)

Kilkanaście strzałów oddał rano mężczyzna w supermarkecie w jednym z centrów handlowych w Katowicach. Został zatrzymany, nikomu nic się nie stało.

Jak poinformował Rafał Biczysko z zespołu prasowego śląskiej policji, 52-latek strzelał z pistoletu. - _ Wcześniej, najprawdopodobniej niezadowolony z obsługi mężczyzna zaczął się awanturować. Doszło do ostrej wymiany zdań z obsługą _ - dodał policjant.

Jak zaznaczył, sytuacja miała miejsce przed godziną 6 rano w czynnym całą dobę supermarkecie. W sklepie było o tej porze bardzo niewielu klientów. Mężczyzna został obezwładniony przez ochroniarzy i zatrzymany przez wezwaną na miejsce policję. Był pijany, miał około 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zajścia i jego szczegóły, m.in. czy mężczyzna strzelał ostrą amunicją.

Czytaj o innych strzelaninach
[ ( http://static1.money.pl/i/h/214/t89558.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/policja;uzyla;broni;przy;zatrzymaniu;auta;w;warszawie,201,0,951753.html) Strzały w Warszawie. Taranował radiowozy Kierowca tłumaczył, że uciekał, bo nie miał dokumentów. Nie wiadomo, gdzie podział się pasażer samochodu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/8/t161032.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/masakra;w;salonie;fryzjerskim;jest;wiele;ofiar,219,0,935131.html) Masakra w salonie fryzjerskim. Jest wiele ofiar Miejscowa policja ujawnia wstrząsające szczegóły.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/241/t47089.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strzelanina;w;lombardzie;to;nie;byl;napad,171,0,905387.html) Strzelanina w lombardzie. To nie był napad Ciała kobiety i mężczyzny znaleziono w lombardzie w centrum Zabrza. Ofiary mają rany postrzałowe. Za najbardziej prawdopodobną przyczynę tragedii policja uznaje nieporozumienia na tle rodzinnym.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)