Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strauss-kahn
22.05.2011 09:15

"Strauss-Kahn zostanie uniewinniony"

Zdaniem jego adwokata Benjamina Brafmana, były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego jest niewinny.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn zostanie uniewinniony z zarzutów próby gwałtu i napaści seksualnej - oświadczył jego główny adwokat Benjamin Brafman w wywiadzie opublikowanym w niedzielnym wydaniu dziennika _ Haarec _.

_ - Strauss-Kahn Nie przyzna się do winy i ostatecznie zostanie uniewinniony _ - wyraził przekonanie Brafman.

_ - Nic nie jest pewne, ale według mojej orientacji w śledztwie zostanie uniewinniony. Zrobił na mnie duże wrażenie. Mimo okoliczności dobrze stawia czoło tej sprawie _ - zapewnił adwokat.

_ - Nie jest szczęśliwy, że oskarżono go o czyny, których nie popełnił _ - dodał Brafman, który przyjechał do Jerozolimy z powodów rodzinnych. 62-letni Brafman jest jedną z gwiazd amerykańskiej palestry. Bronił wielu amerykańskich gwiazd, w tym Michaela Jacksona.

Na byłym szefie MFW ciąży zarzut usiłowania gwałtu na pokojówce w hotelu. W piątek został zwolniony z aresztu za kaucją wysokości miliona dolarów i obecnie przebywa w areszcie domowym pod stałym nadzorem elektronicznym.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t139657.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/adwokat;celebrytow;wybroni;szefa;mfw,238,0,831982.html) Adwokat celebrytów. Wybroni szefa MFW? Benjamin Brafman bronił Puffa Daddy'ego, Jay-Z oraz Michaela Jacksona. _ Jego numer telefonu trzeba mieć, jeśli wpada się w kłopoty _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t139525.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nie;zgodzila;sie;na;seks;ze;strauss-kahnem,47,0,832047.html) Nie zgodziła się na seks ze Strauss-Kahnem Adwokat pokojówki ujawnia co kobieta zezna przed sądem. _ W jej życiu doszło do katastrofy _.
Tagi: strauss-kahn, mfw, adwokat, śledztwo, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz