Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strauss-kahn
06.06.2011 15:27

Strauss-Kahn nie przyznał się do winy

Były dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn nie przyznał się przed nowojorskim sądem do winy w związku z zarzucaną mu napaścią seksualną.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Były dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn nie przyznał się przed nowojorskim sądem do winy w związku z zarzucaną mu napaścią seksualną. Następną rozprawę wyznaczono na 18 lipca. *

aktualizacja: 16:48

Ubrany w ciemny garnitur były szef MFW pojawił się w sądzie w towarzystwie żony, francuskiej dziennikarki telewizyjnej Anne Sinclair. Przeszli oni obok ustawionych w szpalerze w gmachu sądu pracowników hotelu, którzy w geście solidarności z pokojówką skandowali: _ Wstydź się _.

Głównym adwokatem Strauss-Kahna jest Benjamin Brafman, jedna z gwiazd amerykańskiej palestry. Bronił wielu amerykańskich celebrytów, w tym Michaela Jacksona.

Zespół adwokatów broniących DSK, jak nazywany jest Strauss-Kahn, ogłosił, że posiada informacje, które _ mogą podważyć poważnie wiarygodność _ pokojówki, która oskarżyła go o próbę gwałtu.

W ubiegłym miesiącu Francuz został aresztowany na nowojorskim lotnisku, gdy siedział już w samolocie odlatującym do Paryża. 62-letni Dominique Strauss-Kahn jest oskarżony o próbę zgwałcenia 14 maja pracującej w hotelu Sofitel w Nowym Jorku 32-letniej imigrantki z Afryki. Kobieta zeznała, że rzucił się on na nią, by wymusić seks oralny.

Po wpłaceniu kaucji w wysokości 1 mln dolarów były szef MFW został umieszczony w areszcie domowym. Grozi mu kara do 25 lat więzienia.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t139525.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nie;zgodzila;sie;na;seks;ze;strauss-kahnem,47,0,832047.html) Nie zgodziła się na seks ze Strauss-Kahnem Adwokat pokojówki ujawnia co kobieta zezna przed sądem. _ W jej życiu doszło do katastrofy _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t139657.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/adwokat;celebrytow;wybroni;szefa;mfw,238,0,831982.html) Adwokat celebrytów. Wybroni szefa MFW? Benjamin Brafman bronił Puffa Daddy'ego, Jay-Z oraz Michaela Jacksona. _ Jego numer telefonu trzeba mieć, jeśli wpada się w kłopoty _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/83/t139603.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nie;wszyscy;potepiaja;strauss-kahna,222,0,832478.html) Nie wszyscy potępiają Strauss-Kahna Reakcje na aferę wokół byłego szefa MFW uwydatniają różnice co do tego, jak kraje radziły sobie z przestępstwami seksualnymi.
Tagi: strauss-kahn, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz