Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Stosunki Rosja-Ukraina. Doszło do ważnego spotkania

0
Podziel się:

Do spotkania doszło przy okazji szczytu w Hadze, na prośbę ukraińskiej delegacji.

Stosunki Rosja-Ukraina. Doszło do ważnego spotkania
(AP/Fotolink/East News)
bEKAEhFh

Do spotkania ministrów spraw zagranicznych Rosji i Ukrainy doszło w Hadze na marginesie szczytu ws. bezpieczeństwa nuklearnego. Wiceszefowa departamentu informacji MSZ Rosji Maria Zacharowa zamieściła zdjęcie obu ministrów przy stole rozmów.

Aktualizacja 19:19

Zaznaczyła, że spotkanie Siergieja Ławrowa i Andrija Deszczycy to rozmowa w cztery oczy. Rosyjskie agencje podkreślają, że to pierwszy kontakt Ławrowa z Deszczycą.

bEKAEhFj

Agencja Interfax pisze, że wcześniej w poniedziałek w rozmowie z dziennikarzami w Hadze Deszczyca zażartował, że _ chciałby się napić wódki z Ławrowem _.

Wcześniej rosyjskie agencje informowały o możliwym spotkaniu ministra Ławrowa z Andrijem Deszczycą, którego nazywały pełniącym obowiązki szefa MSZ Ukrainy.

Czytaj więcej w Money.pl
Ławrow twardo o przyszłości Ukrainy Minister spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej oświadczył, że dla normalizacji sytuacji konieczne jest wykonanie porozumienia o uregulowaniu kryzysu z 21 lutego.
Rosja już rozdziela ukraińskie ziemie. Szokujący list Żyrinowski proponuje, by Polska domagała się referendum w sprawie przyłączenia do naszego kraju pięciu regionów Ukrainy.
Rosjanie szturmują ukraińskie bazy na Krymie Wśród wystrzałów, Rosjanie wdarli się do bazy ukraińskich sił powietrznych w Belbek. Porwali słynnego dowódcę - pułkownika Mamczura.
bEKAEhFK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)