Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel narkotykami
19.11.2013 07:50

Stołeczna policja przechwyciła 17 kg amfetaminy. Są zatrzymani

W zlikwidowanym pod Warszawą laboratorium zabezpieczyli amfetaminę o wartości 650 tys. zł - podała komenda stołeczna policji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)

Nielegalne laboratorium znajdowało się w małej miejscowości na terenie powiatu wołomińskiego. W pomieszczeniu gospodarczym policjanci odkryli cztery czynne linie do produkcji narkotyków.

Jak powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji st. asp. Mariusz Mrozek, na miejscu funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 49 i 52 lat. - _ Mężczyźni zajmujący się nielegalnym procederem byli całkowicie zaskoczeni akcją policjantów. W momencie wejścia mundurowych produkcja nadal trwała _ - podkreślił rzecznik KSP.

- _ Zabezpieczono prawie 17 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości około 650 tys. złotych oraz znaczne ilości różnego rodzaju substancji chemicznych _ - powiedział Mrozek.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut wytwarzania znacznej ilości narkotyków. Może im grozić od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej w Money.pl
To był rekordowy przemyt. Grozi im kara śmierci To największa taka operacja w tym kraju od 20 lat.
Rekordowa produkcja opium w Afganistanie Produkcja opium w Afganistanie wzrosła w 2013 roku do rekordowego poziomu mimo prowadzonej od lat walki z tym procederem - alarmuje Biuro Narodów Zjednoczonych.
Przełom w walce z narkotykowym głodem? Polska uczona bada związek, który potrafi zahamować _ nawrót amfetaminowy _. Może wytworzyć z niego lek, który łagodzi głód narkotykowy.
Tagi: handel narkotykami, narkotyki, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz