Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prokuratura
26.03.2013 10:18

Sprawa Brunona K. Dziś ważna decyzja sądu

Sąd zdecyduje (początek godz 11) czy Brunon K. zostanie przebadany przez psychiatrów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Sąd zdecyduje (początek godz 11) czy Brunon K. zostanie przebadany przez psychiatrów. Prokuratura chce, aby niedoszły zamachowiec, który planował wysadzić Sejm przeszedł specjalistyczne badania na oddziale psychiatrycznym. Dziś zdecyduje o tym sąd okręgowy w Krakowie

Śledczy chcą, by Brunon K. został poddany obserwacji sądowo-psychiatrycznej. Piotr Kosmaty z prokuratury apelacyjnej w Krakowie nie chce jednak zdradzać szczegółów wniosku, zasłaniając się dobrem śledztwa.

Z sądowej wokandy można się dowiedzieć, że Brunon K. miałby zostać nie tylko zbadany, ale również poddany dłuższej obserwacji na oddziale psychiatrycznym. Prokuratura, mimo wcześniejszych zapowiedzi, nadal nie rozszerzyła niedoszłemu zamachowcowi zarzutów.

Brunon K. został zatrzymany 9 listopada. Obecnie przebywa w areszcie śledczym w Krakowie w celi dla więźniów szczególnie niebezpiecznych. Brunon K. przyznał się do przygotowań do zamachu, zastrzega jednak, że odstąpił od tego pomysłu.

Czytaj więcej w Money.pl
Przecieki medialne zagrażają temu śledztwu Prokuratura Apelacyjna w Krakowie zwróciła się z apelem do mediów o powściągliwość w przekazywaniu informacji na temat śledztwa.
Ważna decyzja sądu w sprawie Brunona K. Służba więzienna ujawnia, w jakich warunkach trzymany jest niedoszły zamachowiec na Sejm, premiera i prezydenta.
Usłyszał zarzut zabójstwa 76-letniej kobiety Zarzut zabójstwa 76-letniej kobiety postawiła dzisiaj prokuratura w Wieliczce 19-letniemu Damianowi P.
Tagi: prokuratura, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz