Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Solidarna Polska ogłasza konkurs na logo. Jest nagroda

0
Podziel się:

Oprócz gotówki autor najlepszego znaku, może liczyć na.... uścisk dłoni Zbigniewa Ziobry.

Solidarna Polska ogłasza konkurs na logo. Jest nagroda
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Politycy ogłosili konkurs na logo swojej partii. Ma ono odwoływać się do takich wartości jak: Polska, rodzina, naród i nowoczesność. Na zwycięzcę czeka 5 tys. zł oraz uścisk dłoni Zbigniewa Ziobry.

Rzecznik klubu SP Patryk Jaki ogłaszając konkurs w Sejmie podkreślił, że u podstaw powstania środowiska Solidarnej Polski stanęło przekonanie o tym, że polska prawica powinna w sposób skuteczniejszy kontaktować się ze społeczeństwem, wciągając je w proces konsultacji nie tylko ws. programu, też ale ważnych decyzji.

_ - Dzisiaj klub Solidarnej Polski przekłada te deklaracje na czyny i chce wciągnąć społeczeństwo w proces konsultacji jednej z najważniejszych rzeczy dla partii politycznych, tzn. logo. Ogłaszamy konkurs otwarty na logo Solidarnej Polski - partii, która powstanie dopiero 24 marca _ - powiedział Jaki.

Jak zaznaczył, logo powinno nawiązywać do wartości, którymi kieruje się środowisko Solidarnej Polski, takich jak: rodzina, naród, Polska, wsparcie, wspólnota, współpraca, dialog oraz nowoczesność.

_ Solidarna Polska ma być formacją odwołującą się do wartości i tradycji, ale też nowoczesną formacją centroprawicową i chcielibyśmy także znaleźć tego odzwierciedlenie w naszym logo _ - opisywał Jaki.

Swoją wizję przedstawił też poseł SP Andrzej Romanek: _ Uważamy, że właśnie logo powinno łączyć w sobie te wartości chrześcijańskie i katolickie, zarówno w sferze światopoglądowej, ale też w sferze budowania naszego narodowego programu społeczno-gospodarczego _.

Projekty logo Solidarnej Polski można zgłaszać przez najbliższych 7 dni za pośrednictwem profilu Solidarnej Polski na Facebooku. Następnie internauci mają ocenić nadesłane propozycje; ostatecznego wybory spośród wybranych przez nich projektów ma dokonać zarząd partii.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w wysokości 5 tys. zł oraz uścisk dłoni Zbigniewa Ziobry.

O pomysłach Solidarnej Polski czytaj w Money.pl
Zaskakujący pomysł w sprawie opłat za żłobki Zdaniem posłów Solidarnej Polski, opłaty za opiekę nad najmłodszymi dziećmi powinny zależeć od wysokości pensji.
Ziobro wraz z towarzyszami, odeszli do... Czterej europosłowie Solidarnej Polski, przeszli do frakcji eurosceptyków.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)