Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Śmierć chłopca ze Szczecina. Kolejni podejrzani

0
Podziel się:

Aresztowani mieszkali na terenie ogrodów działkowych, i w ich pobliżu od czwartku trwają poszukiwania ciała dziecka.

Śmierć chłopca ze Szczecina. Kolejni podejrzani
(Prebranac/Dreamstime)

Policja zatrzymała kolejne dwie osoby związane ze sprawą śmierci półtorarocznego chłopca - brata matki dziecka i jego konkubinę. Nadal trwają poszukiwania ciała ofiary.

Kobiecie zarzucono pomoc sprawcy śmiertelnego pobicia chłopca i zacieranie śladów - poinformowała w sobotę p.o. Rzecznika Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Jolanta Śliwińska. Trwają czynności prokuratorskie związane z zatrzymanym mężczyzna

W piątek do aresztu trafili 22-letnia matka dziecka i jej konkubent. 38-letni mężczyzna podejrzany jest o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, a matce dziecka prokurator zarzucił nieudzielenie mu pomocy.

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Informacja o jego zgonie trafiła do policji w minioną środę. Śmierć chłopca miała nastąpić pod koniec 2012 r. w Szczecinie.

Aresztowani mieszkali na terenie ogrodów działkowych, i w ich pobliżu od czwartku trwają poszukiwania ciała dziecka.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/216/t85720.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/smierc;dziecka;w;lubuskiem;zostalo;zaglodzone,218,0,1256922.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Zagłodzili dziecko? 6-latek ważył 6 kg Na tym etapie śledztwa prokuratura nie potwierdza wygłodzenia jako przyczyny zgonu dziecka. Śledczy czekają na opinię biegłego i wyniki badań histopatologicznych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/92/t256092.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/smierc;5-latki;z;warszawy;zbada;prokuratura,251,0,1224699.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Dziewczynka zmarła po Sylwestrze. Śledztwo Osoby dorosłe uczestniczące w pokazie fajerwerków zorganizowanym na Białołęce były trzeźwe - ustaliła prokuratura.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/102/t77926.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/lodz;zarzut;dla;ojca;dwumiesiecznej;dziewczynki,171,0,1216939.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Pobił 2-miesięczną córkę, "wyraża skruchę" W piątek dziecko trafiło do szpitala z ciężkimi obrażeniami głowy.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)