Notowania

śmierć dzieci
27.07.2013 14:14

Śmierć 4-letniej dziewczynki. Spadł na nia konar w parku

Do tragedii doszło w Szczawnie Zdroju. Na miejscu zdarzenia jest policja i prokurator. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Crusier/cc BY 2.0/wiki)

Czteroletnia dziewczynka zginęła w parku miejskim w Szczawnie Zdroju (Dolnośląskie), po tym jak spadł na nią konar drzewa.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu Joanna Żygłowicz, podczas spaceru ojciec dziecka chciał zrobić zdjęcie swoje córce i jej 6-letniej kuzynce.

- _ Dzieci ustawiły się do zdjęcie na tle drzewa. W pewnym momencie ojciec dziewczynki zobaczył, że jedna z gałęzi łamie się. Krzyknął, aby dzieci uciekały. Niestety konar spadł na 4-letnią dziewczynkę, która zginęła na miejscu _ - relacjonowała Żygłowicz.

Na miejscu zdarzenia jest policja i prokurator. Trwa ustalanie przyczyn tragedii. Rodzice dziecka zostali objęci opieką psychologa.

Czytaj więcej w Money.pl
Milion złotych za śmierć dziecka. To pomysł... Polityk SP, europoseł Tadeusz Cymański poinformował na konferencji prasowej, że jego ugrupowanie przygotowało projekt zmiany ustawy o ratownictwie medycznym.
Śmierć małego dziecka. Przez lekarzy? Prokuratura w Skierniewicach wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 2,5-latki.
Zagłodzili dziecko? 6-latek ważył 6 kg Na tym etapie śledztwa prokuratura nie potwierdza wygłodzenia jako przyczyny zgonu dziecka. Śledczy czekają na opinię biegłego i wyniki badań histopatologicznych.
Tagi: śmierć dzieci, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz