Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory 2011
09.10.2011 21:34

SLD wielkim przegranym wyborów

Lider Sojuszu przyznał, że tegoroczne wybory były najtrudniejszymi od wielu lat.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

Lider SLD, Grzegorz Napieralski, przekonuje, że ostatnie dane sondażowe nie przesądzają o wyniku Sojuszu. Napieralski nadal wierzy w SLD i czeka na dane PKW.

- _ Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy oddali głos na SLD. To była najtrudniejsza kampania od wielu lat _ - powiedział Napieralski. - _ Starano się zrobić wszystko, żebyśmy nie weszli do parlamentu, byliśmy ze wszystkich stron atakowani. Mieliśmy nie wejść do parlamentu _.

Lider Sojuszu dodał, że po tych wyborach należałoby r_ ozpocząć debatę o demokracji w Polsce. _Zapowiedział także _ nowy, dobry, bardzo pracowity klub parlamentarny, klub na ciężkie czasy _.

Czytaj więcej o wynikach wyborów
[ ( http://static1.money.pl/i/h/115/t80755.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prof;marian;noga;dla;money;pl;czas;na;radykalne;reformy,43,0,932651.html) Tak na wynik wyborów zareagują rynki Rząd PO-PSL ma teraz wszystko, co potrzebne, by szybko przeprowadzić reformę finansów publicznych - uważa znany ekonomista.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/163/t148899.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/glowa;napieralskiego;spadnie,18,0,932626.html) Głowa Napieralskiego spadnie Dr Jarosław Flis komentuje wyniki wyborów. Mówi dlaczego SLD może pęknąć.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t160778.jpg ) ] (http://www.money.pl/sekcja/wybory-2011/) Platforma zwycięża w wyborach. Palikot czarnym koniem Platforma Obywatelska zdobyła 39,6 proc. głosów. Na Prawo i Sprawiedliwość głosowało 30, 1 proc. Polaków. W Sejmie znajdą się posłowie z pięciu partii.
Tagi: wybory 2011, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz