Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prokurator
10.01.2013 17:46

Sekcja zwłok potwierdziła samobójstwo prokuratora Marka A.

Na ciele denata nie ujawniono żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać na udział w zdarzeniu osób trzecich.

Podziel się
Dodaj komentarz
(RBFried/iStockphoto)

*Na ciele denata nie ujawniono żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać na udział w zdarzeniu osób trzecich. Jedynym urazem jest typowa dla mechanizmu powieszenia bruzda wisielcza. *

Wstępne wyniki przeprowadzonej dziś sekcji zwłok prokuratora Marka A. potwierdziły, że mężczyzna popełnił samobójstwo - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Krystyna Gołąbek.

Prokurator został znaleziony martwy wczoraj rano w swoim mieszkaniu w Garwolinie na Mazowszu. Zostawił list pożegnalny z którego wynika, że przyczyną targnięcia się na własne życie mogły być problemy zdrowotne.

Marek A. przewlekle chorował i od wielu miesięcy przebywał na zwolnieniu lekarskim. Prokuratura Rejonowa w Garwolinie bada jeszcze czy prokurator nie został nakłoniony do popełnienia samobójstwa lub też czy nikt mu w tym nie pomagał.

58-letni Marek A. był ostatnio zastępcą dyrektora Departamentu Postępowania Sądowego w Prokuraturze Generalnej. Wcześniej był m.in. zastępcą Prokuratora Wojewódzkiego w Siedlcach.

Czytaj więcej w Money.pl
Dziewczynka zmarła po Sylwestrze. Śledztwo Osoby dorosłe uczestniczące w pokazie fajerwerków zorganizowanym na Białołęce były trzeźwe - ustaliła prokuratura.
Ujawniono motywy zabójstwa na Pradze Chodzi o okoliczności zabójstwa Krzysztofa Z., wiceprezesa wydawnictwa Magnum X i eksperta z dziedziny lotnictwa.
Koniec eksperymentu u Olewnika. Wnioski? Ojciec zamordowanego ocenił, że przeprowadzony eksperyment prokuratorów może pomóc w śledztwie, dotyczącym uprowadzenia jego syna.
Tagi: prokurator, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz