Notowania

straż pożarna
13.05.2013 12:05

Sekcja zwłok matki i trójki dzieci z Jastrzębia Zdroju. Zginęli, bo wybuchł pożar

W wyniku pożaru zmarły cztery osoby. Na miejscu 18-letnia, najstarsza, córka, a czterolatka w trakcie udzielania pomocy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(digital cat/cc/flickr)

Jutro zostanie przeprowadzona sekcja zwłok czterech ofiar pożaru domu, do którego doszło w piątek w Jastrzębiu Zdroju - poinformował prokurator rejonowy z Jastrzębia Zdroju Jacek Rzeszowski. W wyniku pożaru zmarła matka i troje dzieci._ _

_ Postępowanie jest prowadzone, nie mogę szczegółów ujawniać. Sprawdzamy wszystkie wątki _ - powiedział Rzeszowski. Dodał, że pełne wyniki planowanej na jutro sekcji zwłok będą znane do dwóch tygodni.

Do pożaru doszło w piątek w nocy w domu jednorodzinnym w Jastrzębiu Zdroju. Powierzchnia pożaru była niewielka - ok. 15 m kw. Jego ognisko znajdowało się na piętrze, paliła się część schodów i szafa. Ogień gasiło sześć zastępów straży pożarnej.

W wyniku pożaru zmarły cztery osoby. Na miejscu 18-letnia, najstarsza, córka, a czterolatka w trakcie udzielania pomocy. W sobotę zmarły dwie kolejne ofiary pożaru przebywające na oddziałach intensywnej opieki medycznej w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju: 10-letni chłopiec i 40-letnia matka dzieci.

Jak poinformowała rzeczniczka policji w Jastrzębiu Zdroju Magdalena Szust, w szpitalu w Cieszynie przebywa jeszcze 13-letnia dziewczynka.

Czytaj więcej w Money.pl
Dwoje dzieci zginęło w pożarze. Pięć osób... Dwoje dzieci zginęło w pożarze budynku jednorodzinnego w Jastrzębiu Zdroju (Śląskie) - poinformowało dzisiaj Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach.
Czwórka małych dzieci zginęła w pożarze Zapaliło się mieszkanie w wielorodzinnym domu w niemieckim Saarbruecken.
Kolejne ofiary pożaru. To matka i syn Dwie kolejne osoby, poszkodowane w przedwczorajszym pożarze budynku jednorodzinnego w Jastrzębiu Zdroju, zmarły w szpitalu. To matka i młodszy z jej synów.
Wybór przedszkola to trudny wybór. Na co zawracamy uwagę? Wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do dziecka, rozwijanie kreatywnego myślenia. Jak to sprawdzić?
Tagi: straż pożarna, pożar, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz