Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pzpn
15.11.2011 20:20

Sejm zajmie się godłem na koszulkach piłkarskich

Zapis o obowiązkowym umieszczaniu godła narodowego na koszulkach sportowców miałby znaleźć się w ustawie o sporcie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(anothersaab/CC/Flickr.com)

Platforma Obywatelska chce by _ orzełek _ powrócił na koszulki piłkarskie reprezentacji Polski. Zapis o obowiązkowym umieszczaniu godła narodowego na koszulkach sportowców miałby znaleźć się w ustawie o sporcie.

Poseł PO Andrzej Biernat zapowiedział na konferencji prasowej, że już na najbliższym posiedzeniu Sejmu, czyli 17 listopada, posłowie zaproponują nowelizację ustawy o sporcie. Jak zaznaczył, konieczna jest jedynie _ mała zmiana _ w prawie.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ANDRZEJA BIERNATA:

Inny poseł Platformy Obywatelskiej, Roman Kosecki - były piłkarz reprezentacji Polski - podkreślił, że godło na koszulce każdego sportowca to wyjątkowy znak.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ROMANA KOSECKIEGO:

Kilka dni temu zaprezentowano nowe stroje polskiej reprezentacji piłkarskiej, w której ma ona występować m.in. na Euro 2012. Orzełka na koszulce zastąpiono logo PZPN. Nie podoba się to kibicom. Związek tłumaczy swoją decyzję chęcią dostosowania się do najnowszych światowych trendów, a także sprawami marketingowymi.

Czytaj o zamieszaniu wokół piłkarskich koszulek
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t190213.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/koszulki;bez;orzelka;byly;selekcjoner;jest;oburzony,30,0,964894.html) Skandal! Były selekcjoner prosi prezydenta PZPN usunął orzełka ze strojów piłkarskiej reprezentacji. Sprawa budzi skrajne emocje.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/247/t190199.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/logo;pzpn;na;koszulkach;tak;protestuja;internauci,196,0,964804.html) Orzeł wróci na koszulki? To może sie udać Wrzawa wokół decyzji Grzegorza Laty i innych nie ustaje. Internauci organizują kolejne protesty, bo takie akcje już się udawały.
Tagi: pzpn, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz