Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sejm podziękuje za służbę żołnierzom WSI?

0
Podziel się:

Były szef WSI Marek Dukaczewski liczy, że Sejm poprze uchwałę w sprawie ochrony dobrego imienia żołnierzy i pracowników dawnego wywiadu wojskowego

Sejm podziękuje za służbę żołnierzom WSI?
(Witold Rozbicki/REPORTER)

Były szef WSI Marek Dukaczewski liczy, że posłowie poprą uchwałę w sprawie ochrony dobrego imienia żołnierzy i pracowników dawnego wywiadu wojskowego. Podjęcia takiej decyzji przez posłów chce SLD, które zgłosiło odpowiedni projekt.

W radiowej Jedynce Dukaczewski, który w czasach prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego zarządzał Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, mówił że do tej pory nie udało się potwierdzić żadnych zarzutów, które pojawiły się wobec oficerów WSI w raporcie z likwidacji autorstwa Antoniego Macierewicza.

Spraw nie jest łatwa, ale fakty działają na korzyść wojskowych służb - przekonywał Dukaczewski. W dokumencie przygotowanym przez SLD wyrażone jest podziękowanie dla funkcjonariuszy Wojskowych Służb Informacyjnych.

W uchwale czytamy, że _ Sejm PR uznaje decyzję o likwidacji WSI za pochopną, nieodpowiedzialną i szkodliwą dla bezpieczeństwa narodowego _.

Czytaj więcej w Money.pl
Chcą ochrony dobrego imienia agentów WSI Politycy Sojuszu chcą, aby Sejm uznał decyzję o likwidacji tej formacji za _ pochopną, nieodpowiedzialną i szkodliwą dla bezpieczeństwa narodowego _.
Platfoma odrabia straty i wyprzedza PiS W porównaniu z marcem poparcie dla PO wzrosło o 2 punkty procentowe, dla PiS - spadło o 3 pkt proc.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)