Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lądowanie awaryjne
14.05.2013 08:12

Samolot przymusowo lądował w USA przez pasażerkę, która śpiewała

Gdy maszyna wylądowała, na pokład wkroczyła policja, założyła pasażerce kajdanki i wyprowadziła na zewnątrz. Przewoźnik odmówił jej podróży innym samolotem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(boeingdreamscape/CC/Flickr)

Samolot amerykańskich linii lotniczych American Airlines lecący z Los Angeles do Nowego Jorku przymusowo lądował przez pasażerkę, która od początku podróży nie przestawała śpiewać piosenki _ I Will Always Love You _ Whitney Houston. Kobietę zabrano z pokładu.

Na bezustanny śpiew skarżyli się zarówno inni pasażerowie, jak i załoga. Pilot zdecydował więc w połowie drogi, że wyląduje w Kansas City.

Gdy maszyna wylądowała, na pokład wkroczyła policja, założyła pasażerce kajdanki i wyprowadziła na zewnątrz. Przewoźnik odmówił jej podróży innym samolotem.

Rzecznik linii lotniczych American Airlines Joe McBride powiedział później lokalnej telewizji KCTV, że zachowanie kobiety było _ destrukcyjne _ i została usunięta z samolotu za _ przeszkadzanie załodze _.

Po krótkim przesłuchaniu policja zwolniła kobietę. Ta później tłumaczyła mediom, że czasem cukrzyca wywołuje u niej niecodzienne zachowania.

Czytaj więcej w Money.pl
LOT ma pozwolenie na start do prywatyzacji Resort skarbu przygotowując zmianę przepisów argumentował, że ustawowy nakaz zachowania co najmniej 51 proc. akcji LOT przekładał się na mniejsze zainteresowanie potencjalnych inwestorów.
Wiadomo, kogo będą woziły dreamlinery Polskie Linie Lotnicze LOT będę wykonywać z Warszawy rejsy czarterowe z klientami biura podróży Rainbow Tours do Sri Lanki.
LOT ma pecha. Kolejna usterka Boeinga Ledwie naprawiono akumulatory, a zepsuł się silnik. Należący do PLL LOT samolot Boeing 787 Dreamliner już miał odlecieć z Chicago, gdy okazało się, że niezbędna będzie kolejna naprawa.
Tagi: lądowanie awaryjne, american airlines, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz