Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sąd aresztował oszustkę podejrzaną o wyłudzanie usług hotelowych

0
Podziel się:

Kobietę ujęto w Łodzi na podstawie listu gończego wydanego przez zielonogórską prokuraturę.

Sąd aresztował oszustkę podejrzaną o wyłudzanie usług hotelowych
(Tim Pearce, Los Gatos/CC/Flickr)
bESVhULF

Sąd aresztował na trzy miesiące 60-latkę, która, według zielonogórskiej prokuratury, podając się za dziennikarkę stacji TVN, wyłudziła usługi hotelowe w kilku miastach.

Według śledczych kobieta nie zapłaciła za pobyt w hotelach w Zielonej Górze, Zakopanem, Zamościu, Szczecinie i Łodzi; wartość wyłudzonych usług oszacowano na ponad 11 tys. zł.

Dochodzenie w tej sprawie wszczęto w Zielonej Górze po zgłoszeniu od jednego z pokrzywdzonych hotelarzy - powiedział rzecznik zielonogórskiej prokuratury Grzegorz Szklarz.

bESVhULH

Kobietę ujęto w Łodzi na podstawie listu gończego wydanego przez zielonogórską prokuraturę. Zatrzymano ją podczas długiego weekendu, kiedy próbowała wynająć pokój w jednym z hoteli.

_ - 60-latka została przewieziona do Zielonej Góry, gdzie usłyszała kilka zarzutów oszustwa zagrożonych karą do ośmiu lat więzienia. Dzisiaj na wniosek prokuratora sąd aresztował ją na trzy miesiące _ - powiedział Szklarz.

Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze prosi o kontakt wszystkich pokrzywdzonych przez podejrzaną, którzy do tej pory nie zgłosili tego faktu organom ścigania.

Czytaj więcej w Money.pl
Torturowali aż się przyznał. Chce 69 mln euro Aż 69 mln euro odszkodowania domaga się od państwa włoskiego Sycylijczyk, który spędził w więzieniu 21 lat.
Diabeł za kratami. Kobiety już bezpieczne Mężczyzna rozkochiwał w sobie panie, pożyczał od nich pieniądze i znikał.
Były poseł SLD trafi za kratki. Jest decyzja Sąd nie uwzględnił wniosków obrony Andrzeja Pęczaka o odroczenie wykonania kary. Decyzja sądu jest nieprawomocna.
bESVhUMi
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)