Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sytuacja w strefie gazy
25.07.2014 21:35

Rząd Izraela odrzucił propozycję Kerry'ego w sprawie zawieszenia broni

Przez cały dzień trwały rozmowy dyplomatyczne w celu doprowadzenia do humanitarnego zawieszenia broni w Strefie Gazy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/Fotolink/East News)

Izraelski gabinet bezpieczeństwa pod przewodnictwem premiera Benjamina Netanjahu jednomyślnie odrzucił propozycję zawieszenia broni w Strefie Gazy wysuniętą w Kairze przez sekretarza stanu USA Johna Kerry'ego.

Przez cały dzień trwały rozmowy dyplomatyczne w celu doprowadzenia do _ humanitarnego zawieszenia broni _ w Strefie Gazy.

Według izraelskiej telewizji Netanjahu stanął na stanowisku, że operacja w Strefie Gazy powinna trwać aż do całkowitego zniszczenia tuneli wykopanych przez Hamas pod granicą w celu atakowania Izraela.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolejne ofiary w Strefie Gazy, nie działa... Po trzykrotnym nalocie bombowym przestała działać jedyna elektrownia w Strefie Gazy.
W Iranie demonstracje. Chodzi o Palestynę Na transparentach były wypisane hasła w rodzaju Obrona Gazy i Palestyny jest naszym religijnym obowiązkiem.
Armia wyśle SMS-a gdy ktoś zaatakuje Gdy pocisk ze Strefy Gazy będzie leciał w kierunku konkretnych miast, mieszkańcy, którzy zapiszą się do systemu, natychmiast dostaną na telefon komórkowy informację o zagrożeniu.
Tagi: sytuacja w strefie gazy, strefa gazy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz