Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rząd Ewy Kopacz. Iwona Sulik nową rzeczniczką

0
Podziel się:

Była rzeczniczką Kopacz w czasie sprawowania przez nią urzędu marszałka Sejmu.

Rząd Ewy Kopacz. Iwona Sulik nową rzeczniczką
(Piotr Bławicki / East News)

Iwona Sulik była rzeczniczką Kopacz w czasie sprawowania przez nią urzędu marszałka Sejmu.

Nowa rzeczniczka rządu jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim, a następnie Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym i TVP Info; była m.in. reporterem, prowadzącym i wydawcą programów informacyjnych oraz publicystycznych, a także sprawozdawcą parlamentarnym.

Dotychczasowa rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska poinformowała w poniedziałek, że otrzymała od Ewy Kopacz propozycję objęcia funkcji sekretarza stanu w kancelarii premiera odpowiedzialnego za kontakty rządu z parlamentem.

Czytaj więcej w Money.pl
Kopacz umówiła się z Merkel. Porozmawiają o... Spotkanie zostanie zorganizowane po wygłoszeniu expose i uzyskaniu wotum zaufania przez szefową polskiego rządu.
Zaskakujący sondaż. Tak oceniamy sytuację w kraju Z najnowszego sondażu wynika, że co trzeci obywatel sądzi, iż sytuacja naszego kraju zmierza w dobrym kierunku.
Nowy rząd rozpoczął prace. Od tego zaczął Od rozpatrywania projektu ustawy budżetowej na 2015 rok rozpocznie pracę nowy gabinet.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)