Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rozwód Putina oficjalnie potwierdzony przez Kreml

0
Podziel się:

Z oficjalnej strony internetowej prezydenta Rosji usunięto informację o żonie Władimira Putina - Ludmile.

Rozwód Putina oficjalnie potwierdzony przez Kreml
(PAP/EPA)

Prezydent Rosji Władimir Putin ma oficjalny rozwód z żoną Ludmiłą, z którą pozostawał w separacji od wielu lat. Informację o rozwodzie potwierdził rzecznik Kremla. Nie podał dokładnej daty orzeczenia rozwodu.

Z oficjalnej strony internetowej prezydenta Rosji usunięto informację o żonie Władimira Putina - Ludmile. Zapytany przez agencję ITAR-TASS, czy ta korekta oznacza, że nastąpił oficjalny rozwód szefa państwa rzecznik Putina Dmitrij Pieskow potwierdził to, nie podając innych szczegółów.

Władimir i Ludmiła Putinowie o zamiarze rozstania się poinformowali w czerwcu 2013 roku w - jak pisze AFP - starannie wyreżyserowanym wywiadzie telewizyjnym. Oświadczyli wówczas, że ich małżeństwo jest zakończone. - _ To była wspólna decyzja _ - powiedział wówczas Putin, a Ludmiła potwierdziła jego słowa. Małżeństwo zawarli w lipcu 1983 roku.

Putin i jego już była małżonka mają dwie dorosłe córki: Marię urodzoną w 1985 roku i Katierinę urodzoną rok później. Obecnie jedynie one są wymieniane w biografii Putina na stronie internetowej Kremla.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/158/m302238.jpg ) ] (http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/kart;platnicze;w;rosji;putin;chce;wprowadzic;narodowy;system,210,0,1504466.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Rosja z własnym system kart płatniczych? Chodzi o uniezależnienie Rosji od zagranicznych firm, które w ubiegłym tygodniu, po nałożeniu przez rząd USA sankcji na Rosję, wycofały się z obsługi kilku rosyjskich banków.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/m300693.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/putin;ma;propozycje;dla;tatarow;krymskich,64,0,1507904.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Putin ma propozycję dla Tatarów krymskich _ Byłby to akt poważnego moralnego poparcia _ - oświadczył.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/m202886.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/putin;rozmawial;z;merkel;nie;tylko;o;sytuacji;na;ukrainie,188,0,1507004.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Putin rozmawiał z Merkel. Nie tylko o sytuacji na Ukrainie Przywódcy Rosji i Niemiec w tym miesiącu rozmawiali kilkakrotnie. Inicjatorem zawsze była strona niemiecka. Dziś było inaczej.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)