Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rosja: Zatrzymano 25 domniemanych dywersantów z Ukrainy

0
Podziel się:

Stacja telewizyjna poinformowała, że wszyscy zatrzymani potwierdzili otrzymanie instrukcji od przedstawicieli Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.

Rosja: Zatrzymano 25 domniemanych dywersantów z Ukrainy
(alex-and-r/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)
bEKzYkdh

Według telewizji NTV wśród zatrzymanych są trzej aktywiści skrajnie nacjonalistycznego Prawego Sektora. Stacja wyemitowała materiał filmowy, który - jak podała - prezentuje niektórych spośród zatrzymanych.

NTV przekazała, że zatrzymani przygotowywali akty terroru w okresie 14-16 marca w siedmiu regionach: obwodach - rostowskim, wołgogradzkim, twerskim, orłowskim i biełgorodzkim, a także Kałmucji i Tatarstanie.

Stacja poinformowała, że wszyscy zatrzymani potwierdzili otrzymanie instrukcji od przedstawicieli Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU).

bEKzYkdj

Stosunki między państwami pogorszyły się znacznie po aneksji Krymu przez Rosję. Zobacz, co na ten temat mówi były prezydent Ukrainy:

NTV podała, że wśród zleconych im zadań było fotografowanie miejsc dyslokacji i dokumentowanie ruchów rosyjskich wojsk w rejonach przygranicznych, a także nawiązanie kontaktów z rosyjskimi radykalnymi strukturami.

Czytaj więcej w Money.pl
Krym zadowolony z "bratniej pomocy" Nareszcie będziemy z Rosją! Brawo Putin! To bratnia pomoc! - radośnie wykrzykują ludzie w stolicy Autonomicznej Republiki Krymu.
"Chcemy wyjaśnień w sprawie wojsk NATO" Szef MSZ Rosji oznajmił też, że wojska rosyjskie odejdą znad granicy z Ukrainą, gdy zakończą tam manewry.
Internauci ją kochają, Kijów ściga listem gończym Czy nowa prokurator Krymu zapisze się w historii tak jak pierwsza minister na świecie, która propagowała wolną miłość w Związku Radzieckim.
bEKzYkdK
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)