Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
smoleńsk
20.12.2011 14:38

Rosja przekazała dokumentację na temat wizyty Lecha Kaczyńskiego

Prokuratura bada sprawę ewentualnego niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień przez urzędników i funkcjonariuszy publicznych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(prezydent.pl/GFDL)

Do Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga dotarły materiały, o które występowała do Rosjan w związku z organizacją wizyt premiera Donalda Tuska i prezydenta Lecha Kaczyńskiego w kwietniu ubiegłego roku.

- _ Dokumentacja jest bardzo obszerna _ - poinformowała rzeczniczka prokuratury Renata Mazur, która cytuje portal gazeta.pl. Jak dodała, jeszcze dziś zapadnie decyzja o powołaniu biegłego, który zajmie się tłumaczeniem materiałów na język polski.

Prokuratura bada sprawę ewentualnego niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień przez urzędników i funkcjonariuszy publicznych kancelarii prezydenta, premiera, MSZ, MON, polskiej ambasady w Moskwie i BOR w związku z organizacją wizyt.

Czytaj więcej o katastrofie smoleńskiej
[ ( http://static1.money.pl/i/h/159/t97951.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zle;rozpoznane;ofiary;zdaniem;seremeta;to;bez;znaczenia,149,0,832149.html) Źle rozpoznane ofiary? Zdaniem Seremeta to bez znaczenia Prokurator generalny podkreślił, że wątpliwość zostały zweryfikowane jeszcze przed pochówkiem osób, które zginęły w Smoleńsku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/59/t139067.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/szef;msz;seremet;ma;wsparcie;rzadu,131,0,826243.html) Szef MSZ: Seremet ma wsparcie rządu Radosław Sikorski zapewnił, że rząd wspiera działania prokuratora generalnego przy dochodzeniu w sprawie katastrofy smoleńskiej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/57/t137785.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/abdykacja;wobec;rosjan;jest;zadziwiajaca,90,0,815706.html) "Abdykacja wobec Rosjan jest zadziwiająca" Zdaniem prezesa PiS, rząd powinien interweniować w sprawie śledztwa. _ Kiedyś dowiemy się czego obawia się Tusk _.
Tagi: smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz