Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rodziny pasażerów Boeinga grożą strajkiem głodowym

0
Podziel się

Zaginionego Boeinga malezyjskich linii lotniczych szuka już 3 miliony osób.

Rodziny pasażerów Boeinga grożą strajkiem głodowym
(PAP/EPA)
bEqoFPKJ

Na razie nie wiadomo, kiedy strajk głodowy miałby się rozpocząć i ilu członków rodzin pasażerów zaginionego Boeinga miałoby wziąć w nim udział.
O tym, że strajk jest planowany, poinformowała jedna z kobiet po wyjściu z kolejnego briefingu linii Malaysia Airlines w Pekinie. W ten dramatyczny sposób rodziny chcą wpłynąć na przyspieszenie poszukiwań zaginionego samolotu.

Tymczasem na konferencji prasowej w Kuala Lumpur ambasador Chin w Malezji przekazał informację, że przeanalizowanio listę 153 Chińczyków znajdujących się na pokładzie samolotu. Chińskie władze nie natrafiły na żadne poszlaki mogące sugerować, że to któryś z nich uczestniczył w sabotażu.

Boeing 777 z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów 11 dni temu. W poszukiwania samolotu zaangażowanych jest 26 państw. Zaginionego Boeinga malezyjskich linii lotniczych szuka już 3 miliony osób, analizując zdjęcia satelitarne przekazane przez Digital Globe. Firma zajmuje się udostępnianiem wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych.

bEqoFPKL
Czytaj więcej w Money.pl
Anonimowe źródła: Samolot wysyłał sygnał Cały czas trwają poszukiwania zaginionej w sobotę maszyny, na której pokładzie było 239 osób.
Chiny też poszukują zaginionego Boeinga 777 Chińskie służby będą przeszukiwać swoje terytorium - poinformował ambasador Chin w Malezji, cytowany przez agencję Xinhua.
Boeing 777 to nie pierwszy samolot, który zaginął W dziejach lotnictwa nie brakuje podobnych przypadków, niektóre do dziś nie zostały wyjaśnione.
Indie już nie szukają malezyjskiego samolotu Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów osiem dni temu, mniej niż godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur.
bEqoFPLm
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)