Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rodziny ofiar zaginionego MH370 pobite

0
Podziel się:

Od prawie dwóch tygodni codziennie przychodzą pod pekińskie biuro przewoźnika. Stamtąd jednak trafiają do aresztu

Rodziny ofiar zaginionego MH370 pobite
(PAP/EPA)
bELuoiCZ

Krewni chińskich pasażerów zaginionego rejsu MH370 żądają od linii Malaysia Airlines udostępnienia nagrań z kamer lotniskowych w Kuala Lumpur.

Od prawie dwóch tygodni codziennie przychodzą pod pekińskie biuro przewoźnika. Stamtąd jednak trafiają do aresztu, a część osób skarży się, że została pobita przez policję.

Sprawę opisuje hongkoński dziennik South China Morning Post. Chińczycy żądają od linii Malaysia Airlines nagrania dokumentującego moment wejścia pasażerów na pokład samolotu. Jak twierdzą, takie nagranie udostępniono rodzinom w Malezji.

bELuoiDb

Po raz pierwszy grupa 20 osób zwróciła się z prośbą o wydanie taśm 14 lipca. Jak pisze hongkońska gazeta, wówczas pekińska policja na ponad dobę zatrzymała 16 osób, w tym dwoje dzieci.

Pojawiły się też doniesienia o pobiciu przez policję dwóch kobiet, które domagały się uwolnienia innych zatrzymanych osób, także członków rodzin pasażerów rejsu MH370.

Zobacz, jak wyglądały poszukiwania zaginionego samolotu:

Boeing linii Malaysia Airlines zaginął w drodze z Kuala Lumpur do Pekinu 8 marca tego roku. Do tej pory nie odnaleziono żadnych śladów maszyny.

Czytaj więcej w Money.pl
Ruszają poszukiwania malezyjskiego boeinga Australijczycy stwierdzili, że podwodne poszukiwania powinny być prowadzone w rejonie Oceanu Indyjskiego, ale w innym miejscu niż poprzednio.
Zaginiony boeing. Czas na prywatne firmy Władze Australii zapraszają prywatne firmy do poszukiwań zaginionego przed prawie trzema miesiącami boeinga linii Malaysia Airlines.
Dlaczego zaginął malezyjski Boeing? Jest... Z wstępnego raportu w sprawie zaginionego samolotu linii Malaysia Airlines wynika, że poszukiwania wszczęto dopiero po czterech godzinach od jego zniknięcia z radarów.
Lot MH370. Chińskie statki szukają szczątków samolotu Na francuskich zdjęciach satelitarnych widać coś, co może być szczątkami zaginionej dwa tygodnie temu maszyny.
bELuoiDC
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)