Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Reklamacja Sylwestra jest możliwa

0
Podziel się

Osobom przygotowującym się do zabawy eksperci radzą zachowanie paragonów i rachunków.

Reklamacja Sylwestra jest możliwa
(Ercallimages/CC/Flikcr)
bDZRlSqd

Zmarnowaną noc sylwestrową też można reklamować. Osobom przygotowującym się do zabawy eksperci radzą zachowanie paragonów i rachunków.

Agnieszka Majchrzak z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów podkreśla, że reklamacje można składać wówczas, kiedy imprezę organizuje firma, której za to płacimy. Zastrzeżenia mogą dotyczyć na przykład zbyt małej liczby ciepłych posiłków, albo krótszej niż zapowiadano zabawy.

Reklamować można też usługi, na przykład nieudany makijaż sylwestrowy lub fryzurę. Agnieszka Majchrzak podkreśla jednak, że nie wystarczy argument, że klient źle wygląda - uwagi muszą dotyczyć innego niż ustalono sposobu wykonania usługi.
Eksperci zalecają też uważne kupowanie materiałów pirotechnicznych. Należy sprawdzić, czy na opakowaniu znajduje się nazwa producenta, ostrzeżenia dotyczące bezpiecznego użycia oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Wyroby pirotechniczne mogą kupować wyłącznie osoby pełnoletnie.

bDZRlSqf
Czytaj więcej w Money.pl
Sylwester stresuje zwierzęta. Uwaga na hałas Odgłosy hucznych zabaw to dla wielu zwierząt domowych duży stres, dlatego najlepiej zapewnić im spokojne miejsce.
Włosi się zabawią! Zobacz, ile to kosztuje! We Włoszech najdroższym miastem na sylwestrowy bal jest Wenecja. Jeszcze więcej kosztuje pobyt w ekskluzywnych kurortach w Dolomitach.
Polacy wydają coraz więcej na Sylwestra Jak wynika z najnowszego raportu KPMG, w 2012 roku Polacy przeznaczą na zabawy sylwestrowe, o 16,3 proc. więcej niż w zeszłym roku.
bDZRlSqG
KOMENTARZE
(0)