Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Putin podpisze dokumenty o włączeniu Krymu do Rosji

0
Podziel się

W opinii rzecznika Kremla Władimir Putin jest zdeterminowany przeprowadzić jak najszybciej procedurę przyłączenia Krymu do Rosji

Putin podpisze dokumenty o włączeniu Krymu do Rosji
(PAP/EPA)
bErayEbV

Dziś o 12.00 czasu obowiązującego w Polsce rosyjski prezydent wygłosi przesłanie do Zgromadzenia Narodowego Federacji Rosyjskiej.

Prezydent Rosji rozpocznie dziś prawną procedurę włączenia Krymu do Rosji. Jak zapowiedział w rozmowie z gazetą _ Kommiersant _ rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow - _ Władimir Putin podpisze wszystkie niezbędne dokumenty _.

W opinii rzecznika Kremla Władimir Putin jest zdeterminowany przeprowadzić jak najszybciej procedurę przyłączenia Krymu do Rosji. -_ Prezydent doskonale zna Krym, bywał tam wielokrotnie _ - podkreślił Dmitrij Pieskow w rozmowie z _ Kommiersantem _.

bErayEbX

Dodał też, że scenariusz tej procedury zostanie ujawniony w prezydenckim przesłaniu, a każdy kolejny krok będzie odbywał się zgodnie z obowiązującym w Rosji prawem. Wczoraj Władimir Putin podpisał dekret o uznaniu niepodległości separatystycznej Republiki Krymu.

Eksperci twierdzą, że do konstytucji Federacji Rosyjskiej zostaną wpisane dwa nowe podmioty: Krym i Sewastopol.

Czytaj więcej w Money.pl
Na Krymie Rosjanie wyrzucają z domów Wśród pozbawionych mieszkań jest dziewięcioro dzieci.
Manifestacja na Krymie: Putin prezydentem! Po wiecu na placu Lenina tłum poszedł, wymachując rosyjskimi flagami, pod lokalną siedzibę sił bezpieczeństwa.
Pozaplanowa wizyta Joe Bidena w Polsce Prosto z lotniska Joe Biden pojedzie na rozmowy do premiera Donalda Tuska. Obaj politycy mają potem wygłosić oświadczenia dla mediów.
bErayEcy
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)