Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przestępczość w Belgii. Policja rozbiła grupę złodziei luksusowych samochodów

0
Podziel się:

Oprócz kilku samochodów, których nie udało się jeszcze wywieźć z Brukseli, śledczy znaleźli także sfałszowane dokumenty, sprzęt do wymiany, 26 tysięcy euro i 4 kilogramy marihuany.

Przestępczość w Belgii. Policja rozbiła grupę złodziei luksusowych samochodów
(Simon Aughton/CC/Flickr)

Belgijska policja rozbiła grupę złodziei luksusowych samochodów. Drogie auta sprowadzane do Brukseli, były następnie sprzedawane za granicę.

Samochody, gromadzone przez wiele miesięcy przez brukselską grupę przestępców, pochodziły z Belgii i północnej Francji. W centrum zainteresowania znajdowały się przede wszystkich luksusowe modele: wśród nich niemieckie i amerykańskie.

Jak ustaliła policja, kradzieże dokonywane były głównie przez złodziei z francuskiego Lille.
Auta, po przewiezieniu do belgijskiej stolicy, były odpowiednio przygotowywane do sprzedaży za granicę.

Oprócz kilku samochodów, których nie udało się jeszcze wywieźć z Brukseli, śledczy znaleźli także sfałszowane dokumenty, sprzęt do wymiany, 26 tysięcy euro i 4 kilogramy marihuany. Siedem osób zaangażowanych w tę działalność jest przesłuchiwanych, dwie zostały aresztowane

Czytaj więcej w Money.pl
Polska ambasada domaga się sprostowania Z informacji wynikało, że na terenie placówki znajdowały się komputery skradzione w trakcie włamania do prywatnego domu w Brukseli.
Ukradli diamenty warte 37 milionów euro Do napadu doszło wczoraj wieczorem na lotnisku w Brukseli, gdy klejnoty ładowane były na pokład samolotu linii lotniczych Swiss lecącego do Zurychu.
Kibic w Belgii pomalował dom w barwy narodowe Czarny, żółty i czerwony - te kolory elewacji jednego z domów w małej miejscowości na wschodzie Belgii przykuwają uwagę.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)