Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przemyt narkotyków udaremniony. Była ich prawie tona

0
Podziel się:

Do Hiszpanii przemycana jest największa ilość narkotyków z Ameryki Południowej i z Afryki Północnej.

Przemyt narkotyków udaremniony. Była ich prawie tona
(Associated Press/Fotolink/East News)

Hiszpańska Gwardia Cywilna poinformowała, że przejęła 708 kilogramów kokainy w porcie w Barcelonie. Ładunek pochodził z Dominikany i ukryty był kontenerze, w którym przewożono orzechy kokosowe.

Według komunikatu MSW Hiszpanii jest to _ najlepszy rezultat _ operacji antynarkotykowych przeprowadzonych w ostatnich latach w porcie Barcelony. Narkotyki ukryte były na kontenerowcu, który przewoził legalny ładunek - 22,4 tony orzechów kokosowych.

Do Hiszpanii przemycana jest największa ilość narkotyków z Ameryki Południowej i z Afryki Północnej przeznaczona na rynek europejski - pisze AFP.

Czytaj więcej w Money.pl
Protesty w Barcelonie. 36 rannych Ponad dwa tysiące uczestników ruchu oburzonych protestuje przed parkiem, obok parlamentu Katalonii w Barcelonie. W związku z próbą blokady wejścia do parku 25 deputowanych musiało przylecieć do parlamentu śmigłowcem.
Król Hiszpanii ma pecha. Kolejna operacja Król Hiszpanii Juan Carlos przeszedł drugą w ciągu dwóch tygodni operację biodra.
S&P tnie rating dużego unijnego kraju Agencja ratingowa Standard & Poor's obniżyła rating Hiszpanii o dwa stopnie - z A na BBB z perspektywą negatywną.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)