Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
przemyt narkotyków
18.12.2012 10:01

Przemyt narkotyków. Policja przechwyciła około 100 kg heroiny

Policja przechwyciła na zachodzie Syberii około 100 kg heroiny - poinformowała dzisiaj rosyjska Federalna Służba Kontroli Narkotyków (FSKN).

Podziel się
Dodaj komentarz
(Anosmia/CC BY 2.0/Flickr)

To jedno z największych przejęć w ostatnich latach w Rosji, gdzie spożycie środków odurzających nie przestaje rosnąć.

_ - Blisko 100 kilogramów heroiny pochodzącej z Afganistanu przejęto w ramach operacji, którą z powodzeniem przeprowadzono w poniedziałek w obwodzie kemerowskim _ - poinformował dyrektor FSKN Wiktor Iwanow cytowany przez agencję RIA Nowosti.

Władze rosyjskie regularnie informują o wzroście przemytu narkotyków z Afganistanu i wypominają siłom międzynarodowym stacjonującym w tym kraju, że nieskutecznie walczą z tym przestępczym procederem.

W zamieszkanej przez 143 mln ludzi Rosji narkotyki regularnie zażywa około pięciu milionów osób. Jak podkreśla AFP spożycie narkotyków wzrosło zdecydowanie po rozpadzie ZSRR.

Czytaj więcej w Money.pl
47 kg kokainy na Okęciu. "Zuchwały" przemyt Trzy walizki po brzegi wypełnione białym proszkiem. Celnicy na lotnisku na warszawskim Okęciu udaremnili przemyt ponad 47 kilogramów kokainy.
Radioaktywny pluton w nielegalnym laboratorium Rosyjska policja antynarkotykowa zarekwirowała materiały radioaktywne, głównie pluton, podczas akcji w nielegalnym laboratorium w Moskwie.
Wyrzucają policjantów z pracy za narkotyki Premier Dmitrij Miedwiediew zaproponował niedawno wprowadzenie badań także dla uczniów petersburskich szkół.
Tagi: przemyt narkotyków, narkotyki, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz