Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przemówienie Obamy w Warszawie. Każdy będzie mógł wejść

0
Podziel się:

Każdy będzie miał wstęp na Plac Zamkowy w Warszawie podczas przemówień Baracka Obamy i Bronisława Komorowskiego 4 czerwca.

Przemówienie Obamy w Warszawie. Każdy będzie mógł wejść
(kprm.gov.pl)
bESpVBSJ

Nie przewidziano specjalnych akredytacji, choć oczywiście zostaną zachowane względy bezpieczeństwa - informuje Joanna Trzaska-Wieczorek z Kancelarii Prezydenta.

Biały Dom w komunikacie zapowiada, że w przemówieniu - w obecności głów państw regionu, którzy z tej okazji złożą wizyty w Warszawie - Barack Obama potwierdzi gotowość USA do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Polsce, jak i innym NATO-wskim sojusznikom w tej części Europy.

Uroczystości na Placu Zamkowym będą kulminacyjnym momentem obchodów 25-lecia wolności.

bESpVBSL
Czytaj więcej w Money.pl
W stolicy ubędzie miejsc w żłobkach? Ratusz postanowił jedynie zrestrukturyzować bazę żłobkową, ponieważ po analizie grup niemowlęcych okazało się, że ok. 90 proc. dzieci, które trafiają do żłobka, są w wieku 11-12 miesięcy.
Karzaj zgadza się na plan prezydenta USA Prezydent Afganistanu Hamid Karzaj z zadowoleniem odniósł się w środę do planu stopniowego wycofywania sił amerykańskich z jego kraju po roku 2014; plan taki przedstawił dzień wcześniej prezydent USA Barack Obama.
Kiedy amerykańska armia opuści Afganistan? Specjalny plan wycofywania armii USA z tego kraju ogłosił Barack Obama. Z 32 tysięcy stacjonujących tam żołnierzy z końcem 2015 roku ma ich pozostać tylko pięć tysięcy.
bESpVBTm
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)