Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sąd
19.04.2013 12:29

Przed łódzkim sądem stanęli podejrzani o napad na stację benzynową

Do napadu doszło w maju ub. roku. Nad ranem do budynku stacji paliw wszedł zamaskowany mężczyzna.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Przed łódzkim sądem okręgowym rozpoczął się proces dwóch mężczyzn, którzy napadli na stację benzynową w Pabianicach (Łódzkie). Jeden z nich był pracownikiem stacji. Grozi im kara do 15 lat więzienia.

Do napadu doszło w maju ub. roku. Nad ranem do budynku stacji paliw wszedł zamaskowany mężczyzna. Zaatakował stojącego przy regałach pracownika, uderzając go w głowę i sterroryzował nożem pracownicę, żądając pieniędzy. Napastnik zrabował kilkadziesiąt tysięcy złotych i uciekł.

Po kilku tygodniach zatrzymany został podejrzany o dokonanie napadu; 25-letni wówczas mężczyzna trafił do aresztu. Okazało się jednak, że z napastnikiem współpracował o cztery lata młodszy pracownik okradzionej stacji. Ustalono, że przekazał on wspólnikowi wiele istotnych informacji dotyczących m.in. zabezpieczeń oraz usytuowania sejfu z pieniędzmi.

W piątek obaj oskarżeni przyznali się do zarzutów.

Czytaj więcej w Money.pl
Ukradli biżuterię za kilkaset tysięcy. Ale wpadli Łupem sprawców padł towar o wartości kilkuset tysięcy złotych. Grozi im do 12 lat więzienia.
Arcybiskup przed sądem, ale zeznaje w domu Przesłuchanie 81-letniego hierarchy odbywa się bez udziału mediów.
"Die Welt" zapłaci pół miliona za "polskie obozy" Polak domaga się przeprosin od niemieckiego dziennika i wpłaty pół miliona złotych na cele społeczne.
Tagi: sąd, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz