Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Protesty na Ukrainie. Kilka tysięcy ludzi przed rezydencją Janukowycza

0
Podziel się

Deputowany Swobody Andrij ILienko występując na wiecu powiedział, że manifestanci liczą na to, że władze wreszcie zareagują na ich protesty.

Protesty na Ukrainie. Kilka tysięcy ludzi przed rezydencją Janukowycza
(kmu.gov.ua)
bEqnzUiJ

Kilka tysięcy osób wzięło udział w pikiecie przed rezydencją Wiktora Janukowycza w Nowych Piotrowcach, 20 kilometrów od Kijowa. To mieszkańcy stolicy i osoby spoza niej protestujące na co dzień na Majdanie, które chcą pokazać swój sprzeciw wobec działań władz.
Każdy dojechał tutaj, jak mógł: niektórzy własnymi samochodami, motocyklami, a nawet na rolkach, czy jak Witalij ze stolicy na rowerze. _ - Nie ważne, jak ludzie tutaj dotarli, czy piechotą, czy czymś przyjechali. Najważniejsze, że są tutaj i pokazują swoje stanowisko i opinię o sytuacji na Ukrainie _ - podkreślił.

Deputowany Swobody Andrij ILienko występując na wiecu powiedział, że manifestanci liczą na to, że władze wreszcie zareagują na ich protesty. _ - Ponieważ Janukowycz nie chce usłyszeć Majdanu, to Majdan przyszedł do niego _ - mówił.

Na wiec przyszli też mieszkańcy Nowych Piotrowców. Wśród nich emeryci, którym też nie podobają się obecne władze. Ich zdaniem, nie można przeżyć za 1000 hrywien, czyli za 400 złotych emerytury miesięcznie.

bEqnzUiL

Rezydencja Wiktora Janukowycza, Międzygórze, która jest we wsi Nowe Piotrowce została sprywatyzowana w niejasnych okolicznościach. Z nieoficjalnych informacji mediów, wiadomo, że jest ona urządzona w wyjątkowo bogaty sposób niewspółmierny do dochodów prezydenta.

Czytaj więcej w Money.pl
Automajdan ruszył na rezydencję Janukowycza Główna kolumna, ponad stu samochodów i busów wyruszyła z centrum miasta.
Niecodzienny protest na Ukrainie. Będzie rajd - _ Jeżeli oni nas nie słyszą, to na jezdni im napiszemy te żądania i będą je czytać każdego dnia _.
Wskazali winnych pobicia dziennikarki Ukraińska dziennikarka śledcza Tetiana Czornowoł została brutalnie pobita. Jest znana z wielu publikacji o korupcji na szczytach władzy.
bEqnzUjm
KOMENTARZE
(0)