Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Protest rodziców niepełnosprawnych dzieci. Zemke krytykuje Palikota

0
Podziel się:

Polityka SLD nie dziwi zachowanie Janusza Palikota, bo - jak mówi - on stara się wykorzystywać tego typu sytuacje.

Protest rodziców niepełnosprawnych dzieci. Zemke krytykuje Palikota
(Reporter)
bEKzXUet

Janusz Zemke z SLD, krytykuje Janusza Palikota za jego wypowiedź o politycznym rozegraniu protestu rodziców niepełnosprawnych dzieci.

W nagraniu udostępnionym przez sejmową kancelarię, szef Twojego Ruchu mówił swoim posłom, że protest to: _ nieprawdopodobna szansa do zrobienia całej kampanii do Parlamentu Europejskiego, albo zrobienia kariery w polskiej polityce _.

Polityka SLD nie dziwi zachowanie Janusza Palikota, bo - jak mówi - _ on stara się wykorzystywać _ tego typu sytuacje. Jednak Zemke chciałby wiedzieć, co o takim sposobie polityki myśli wspierający Palikota Aleksander Kwaśniewski i jeden z liderów Twojego Ruchu, profesor etyki Jan Hartman.

bEKzXUev

Nagranie ze spotkania klubu Twojego Ruchu z Krajową Radą Polityczną partii Twój Ruch, jest na stronach internetowych Sejmu.

Czytaj więcej w Money.pl
Rodzice mówią nie, ale rząd i tak to zmieni Chodzi o propozycje, aby od 1 maja wsparcie finansowe dla opiekunów niepełnosprawnych dzieci wzrosło z obecnych 820 zł do 1000 zł netto.
Tak protestujący rodzice nie chcą rozmawiać Marszałek Sejmu zaprosiła rodziców niepełnosprawnych dzieci na rozmowy do jej gabinetu, ale protestujący podkreślili, że takie spotkania wcześniej nie przyniosły żadnych efektów.
Protest w Sejmie trwa. Rodzice chcą zmian Rodzice niepełnosprawnych dzieci domagają się m.in. traktowania całodobowej opieki nad dziećmi jako zawód.
bEKzXUeW
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)