Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność cba
12.09.2012 12:58

Prokuratura: urzędnik z MRR usłyszał zarzut

Zarzut podżegania do przekroczenia uprawnień usłyszał urzędnik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego zatrzymany przez CBA.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/East News)

Zarzut podżegania do przekroczenia uprawnień usłyszał urzędnik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego zatrzymany przez CBA. Agenci Biura na polecenie warszawskiej prokuratury okręgowej zabezpieczali dokumentację w ministerstwie i trzech prywatnych warszawskich firmach.

_ - Mogę poinformować jedynie, że urzędnik usłyszał zarzut podżegania do przekroczenia uprawnień. Cały czas prowadzimy istotne czynności w tej sprawie. W tym momencie nie możemy niczego więcej ujawniać _ - powiedział naczelnik wydziału V warszawskiej prokuratury okręgowej Radosław Wasilewski. Także CBA nie ujawnia żadnych szczegółów sprawy.

Według radia RMF FM sprawa ma związek z partnerstwem publiczno-prywatnym. _ - Można się więc domyślać, że w grę wchodzą jakieś nie do końca zgodne z prawem związki urzędników z przedsiębiorcami _ - podano na stronie internetowej radia.

Czytaj więcej w Money.pl
Agenci CBA weszli do Narodowego Funduszu Zdrowia Akcja ma związek ze śledztwem dotyczącym byłego prezesa NFZ. Prokuratura bada, czy nie przekroczył on swoich uprawnień.
CBA w ministerstwie. Zatrzymali urzędnika Zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa. Doprowadzono go już do prokuratury, noc spędzi w izbie zatrzymań.
Podszywali się pod CBA. Ruszył proces Przed Sądem Okręgowym w Słupsku (Pomorskie) rozpoczął się proces pięciu osób, które podszywając się pod funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego dokonały rozboju.
Tagi: działalność cba, cba, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz