Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
afera Amber Gold
01.03.2013 13:21

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie Michała Tuska

Prokuratura Okręgowa w Łodzi umorzyła śledztwo w sprawie udziału syna Donalda Tuska w aferze Amber Gold.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Prokuratura Okręgowa w Łodzi umorzyła śledztwo w sprawie udziału syna Donalda Tuska w aferze Amber Gold. Michał Tusk był oskarżany o to, że pracując dla lotniska w Gdańsku ujawniał tajne informacje handlowe liniom OLT, należących do Amber Gold.

Prezes Amber Gold, właściciel linii lotniczych OLT, Marcin P. twierdził, że Michał Tusk zdradzał tajemnice handlowe swojego pracodawcy, czyli Portu Lotniczego w Gdańsku. Chodziło między innymi o informacje o cenach za obsługę pasażerską, jaką gdańskie lotnisko pobiera od konkurencji OLT.

Łódzka prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie Amber Gold i spółki OLT od jesieni ubiegłego roku. Marcin P. usłyszał siedem zarzutów, między innymi prowadzenia bez zezwolenia działalności bankowej i oszustwa znacznej wartości.

Czytaj więcej w Money.pl
Prokuratorzy odpowiedzą za Amber Gold Do sądu dyscyplinarnego skierowano sprawy byłego szefa oraz szeregowego śledczego z Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz oraz śledczego z gdańskiej prokuratury okręgowej.
"Fakt" przeprosi syna Tuska? Wkrótce wyrok Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił wszystkie wnioski dowodowe strony pozwanej o wezwanie świadków.
Zwrot w sprawie Amber Gold? Prokurator chce... Ujawniono nowe szczegóły ze śledztwa. Dotąd zgłosiło się już ponad 10 tys. poszkodowanych.
Tagi: afera Amber Gold, Amber Gold, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz