Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prokuratura chce ujawnienia danych "Znachora" z Nowego Sącza

0
Podziel się:

Prokuratura chce ujawnienia danych "Znachora" z Nowego Sącza. Marek H. został zatrzymany w sprawie śmierci półrocznej Magdy, która zmarła z wygłodzenia.

Prokuratura chce ujawnienia danych "Znachora" z Nowego Sącza
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Prokuratura chce ujawnienia danych Znachora z Nowego Sącza. Marek H. został zatrzymany w sprawie śmierci półrocznej Magdy, która zmarła z wygłodzenia.

Rodzicie dziewczynki mieli korzystać z rad _ znachora _. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty, między innymi nieumyślnego spowodowania śmierci półrocznego dziecka .

Śledczy chcą teraz ujawnić wizerunek i nazwisko znachora. Wszczęta została odpowiednia procedura, mówi prokurator Piotr Kosmaty.

Sprawa rodziców Magdy i znachora Marka H. z prokuratury rejonowej została przeniesiona do okręgowej. Ponownie badane są również wszystkie sprawy, w których jakąkolwiek rolę odgrywał Marek H.

Wszystkie te postępowania zakończyły się umorzeniem, ponieważ żaden ze świadków nie obciążył zeznaniami Marka H.

Jak stwierdzili biegli lekarze, przyczyną śmierci Magdy z Brzeznej koło Nowego Sącza było niedożywienie. Jej rodzice usłyszeli zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem i nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka. Zostali aresztowani i trafili na obserwację psychiatryczną.

Czytaj więcej w Money.pl
Znachor usłyszał nowy zarzut. Grozi mu... Wczoraj H. usłyszał już zarzut sprawstwa kierowniczego nieumyślnego spowodowania śmierci, za co grozi do 5 lat więzienia.
Śmierć żeglarzy. Biegli szukają przyczyny Do wypadku doszło w połowie kwietnia na kanale Cieplicówka. Jacht, którym płynęło czterech żeglarzy, spłonął po tym, jak zahaczył o linię energetyczną wysokiego napięcia.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)