Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
16.01.2013 10:30

Prokuratura bada akcję policji w Warszawie

Planowana jest sekcja zwłok 42-latka i przesłuchanie jego żony, którą feralnego dnia mężczyzna ranił nożem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Jest śledztwo prokuratury w sprawie akcji policji na warszawskiej Pradze. Prokuratorzy badają okoliczności śmierci policjanta, który w poniedziałek przed południem ranił swoją żonę nożem. Policja otoczyła wtedy jego mieszkanie, ale po wejściu do środka znalazła go zastrzelonego.

To sprawa podobna do akcji policji w Sanoku, jednak nie będzie raportu dla szefa komisji MSW - mówi rzeczniczka resortu Małgorzata Woźniak. - _ Każda akcja policji nie tylko jest analizowana, ale także później omawiana. I na pewno w tej sprawie odpowiednie informacje są i będą ministrowi przekazywane. _

Jak tłumaczył na konferencji prasowej Donald Tusk po akcji policji w Sanoku, nie można żądać, żeby politycy interesowali się każdą z tych spraw. - Czasami tak się zdarza. Nie zawsze tragiczny finał jest winą policji.

Jednak warszawsko-praska prokuratura zbada okoliczności śmierci policjanta. Planowana jest sekcja zwłok 42-latka i przesłuchanie jego żony, którą feralnego dnia mężczyzna ranił nożem.

Czytaj więcej w Money.pl
To było jednak samobójstwo. Prokuratura... Na ciele denata nie ujawniono żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać na udział w zdarzeniu osób trzecich.
Strzelanina w Sanoku. Trwają negocjacje Razem z mężczyzną w mieszkaniu jest druga osoba. Nie wiadomo czy faktycznie przyznał się w internecie do zabójstwa.
Aresztowali szajkę szmuglerów... czosnku Prokuratura w Szwecji wydała międzynarodowe nakazy aresztowania dwóch mężczyzn, którzy przemycili do Szwecji chiński czosnek, unikając płacenia ceł na sumę około 10 mln euro.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz