Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
robert frycz
14.09.2012 17:16

Proces twórcy Antykomor.pl. Dziś usłyszał wyrok

Został on oskarżony między innymi o znieważenie prezydenta Bronisława Komorowskiego i fałszowanie dokumentów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Haikik/Dreamstime)

Według sędziów, Robert Frycz zasługuje na karę roku i trzech miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania 40 godzin prac społecznych miesięcznie. Twórcy Antykomor.pl jest winny znieważenia prezydenta Bronisława Komorowskiego. Tak orzekł sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim.

Prokurator domagał się dla Frycza (wyraził zgodę na podawanie nazwiska) kary roku i ośmiu miesięcy więzienia w zawieszeniu na pięć lat.

Proces zakończył się po dwóch rozprawach i toczył się za zamkniętymi drzwiami. Wcześniejsza zapowiedź o tym, aby w tej sprawie przesłuchać również prezydenta, został odrzucony.* Czytaj więcej w Money.pl [ ( http://static1.money.pl/i/h/94/t74846.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/gang;pruszkowski;uslyszy;dzis;wyrok,117,0,1157749.html) Gang pruszkowski usłyszy dziś wyrok Oskarżeni odpowiadają za przestępstwa z lat 1995-2003, m.in. wymuszenia rozbójnicze, napady, porwania, pobicia, kradzieże aut, oszustwa, handel bronią i narkotykami. [ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t212411.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/jutro;rusza;proces;w;sprawie;polskiego;obozu;koncentracyjnego,104,0,1157736.html) Rusza proces przeciwko wydawcy Die Welt Proces ma się rozpocząć w czwartek przed Sądem Okręgowym w Warszawie. [ ( http://static1.money.pl/i/h/200/t83656.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/podszywali;sie;pod;cba;ruszyl;proces,232,0,1157352.html) Podszywali się pod CBA. Ruszył proces Przed Sądem Okręgowym w Słupsku (Pomorskie) rozpoczął się proces pięciu osób, które podszywając się pod funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego dokonały rozboju. *

Tagi: robert frycz, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz