Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
michael jackson
05.06.2013 22:10

Próba samobójcza Paris Jackson

Według portalu internetowego TMZ, wyniesiono ją na noszach z rodzinnego domu w Calabassas pod Los Angeles.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Córka Michaela Jacksona Paris trafiła do szpitala. Według amerykańskich mediów, dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo.

Paris Jackson została przewieziona karetką o drugiej nad ranem czasu lokalnego. Według portalu internetowego TMZ, wyniesiono ją na noszach z rodzinnego domu w Calabassas pod Los Angeles. Piętnastolatka mieszka tam z babcią Katherine oraz braćmi.

Biologiczna matka dziewczynki Debbie Rowe powiedziała w programie _ Entertainment Tonight _, że jej córka miała rany cięte nadgarstków. Prawdopodobna próba samobójcza Paris Jackson miała miejsce niedługo po serii niepokojących wpisów dziewczyny na Twitterze. W jednym z nich pytała, dlaczego łzy są takie słone, w innym cytowała słowa piosenki _ Yesterday _: _ Wczoraj wszystkie problemy wydawały się odległe. Teraz wygląda na to, że są tu na dobre _.

Prawnik Katherine Jackson potwierdził informacje o próbie samobójczej Paris. - _ Bycie wrażliwą piętnastolatką jest trudne, niezależnie od tego, kim się jest _ - napisał w oświadczeniu podkreślając, że dziewczynka jest już w dobrym stanie fizycznym.

Czytaj więcej w Money.pl
Światowe media chwalą polskich lekarzy Dziennik Washington Post zamieścił zdjęcia z operacji na swojej stronie internetowej w dziale Zdjęcia dnia. Również amerykańskie telewizje Fox News i CBS poinformowały o przeszczepie.
Ewakuacja w katedrze Notre Dame Około 70-letni mężczyzna zastrzelił się po południu w katedrze Notre Dame w Paryżu - poinformowała policja.
Z roku na rok jest ich w Polsce coraz mniej W przesłanym dziś raporcie Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, podkreślono, że liczba pielęgniarek pracujących przy łóżkach pacjentów systematycznie maleje, natomiast z roku na rok pacjentów przybywa.
Tagi: michael jackson, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz