Notowania

albania
26.06.2014 17:15

Prezes Credins Bank nie żyje. Zabójcy uciekli na motocyklach

Policja natychmiast podjęła pościg i ustawiła drogowe zapory. Ekipa śledcza wciąż stara się ustalić motywy zabójstwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)
Miejsce zbrodni w centrum Tirany

Znany albański bankier i właściciel kilku stacji telewizyjnych, Artan Santo, został dzisiaj zamordowany na ulicy w centrum Tirany - poinformowała policja.

58-letni prezes największego albańskiego banku Credins Bank został zastrzelony w śródmieściu stolicy Albanii przez dwóch zakapturzonych napastników, którzy zaatakowali, go gdy wchodził do gmachu banku. Zabójcy uciekli na motocyklach.

Policja podjęła pościg i ustawiła zapory na drogach prowadzących z Tirany. Ekipa śledcza stara się ustalić motywy zabójstwa Artana Santo, ekonomisty i prawnika oraz właściciela kilku prywatnych kanałów telewizyjnych, m.in. News24 i Scan TV.

Czytaj więcej w Money.pl
Albanię ciągnie do Unii. Ważna decyzja Albania otrzymała status kraju kandydującego. Decyzję w tej sprawie podjęli obradujący w Luksemburgu ministrowie ds. europejskich państw unijnych.
Śmiertelnie pobił syna. Dało się temu zapobiec? Na ławie oskarżonych zasiądzie także matka, oskarżona m.in. o znęcanie się nad dziećmi.
Podpalali samochody, w policję poleciały... Do starć doszło podczas protestu kilkuset Albańczyków przeciwko blokadzie mostu łączącego obie części miasta.
Tagi: albania, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz