Notowania

wólka kosowska
27.08.2012 11:20

Pożar w Wólce Kosowskiej ciągle angażuje strażaków

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj na terenie pogorzeliska pracę rozpocznie grupa dochodzeniowo-śledcza i biegli z zakresu pożarnictwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Rafał Guz)

Strażacy nie przerywają pracy w Wólce Kosowskiej. Przez całą noc dozorowali pogorzelisko. Wczoraj nad ranem w jednej z hal wybuchł pożar, który pochłonął połowę budynku i znajdujący się w środku towar - głównie sprzęt AGD i tekstylia.

Rzecznik mazowieckiej straży pożarnej Karol Kieszkowski przewiduje, że za kilka godzin strażacy powinni zakończyć akcję. Jak powiedział , strażacy dalej monitorują pogorzelisko, by upewnić się nie ma już żadnego zarzewia ognia, ale prawdopodobnie w ciągu kilku godzin przekażą teren właścicielowi.

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj na terenie pogorzeliska pracę rozpocznie grupa dochodzeniowo-śledcza i biegli z zakresu pożarnictwa. Będą szukać źródła pożaru i ustalać czy przyczyną było działanie celowe, przypadkowe czy może to wynik spięcia instalacji elektrycznej.

Czytaj więcej w Money.pl
Gwałtowny pożar dużej hali magazynowej Według straży pożarnej płonie około 5 tysięcy metrów kwadratowych hali magazynowej.
Trwa dogaszanie pożaru. Co go wywołało? To kolejny pożar hali w Wólce Kosowskiej w ostatnich latach. Do pożarów doszło tam już w 2009 i 2011 roku.
Zamknęli autostradę przez polski autobus Autobus zapalił się z powodu usterki technicznej. W rejonie miejsca zdarzenia austriacka autostrada A2 została zamknięta.
Tagi: wólka kosowska, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz