Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek samochodowy
28.12.2013 20:10

Poważny wypadek. 15-latek kierował samochodem

Chłopak ma w kilku miejscach złamany kręgosłup i jeszcze dziś zostanie przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Trójmieście. 14-letnia pasażerka ma wstrząs mózgu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

15-latek - sprawcą wypadku w Nowej Cerkwi koło Chojnic. Chłopak kierował osobowym Volkswagenem. Stracił panowanie nad kierownicą, wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Razem z nieletnim samochodem podróżowała 14-latka. Oboje byli zakleszczeni w aucie i zostali poważnie ranni. Chłopak ma w kilku miejscach złamany kręgosłup i jeszcze dziś zostanie przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Trójmieście. Dziewczyna ma wstrząs mózgu.

Policja ustaliła, że nastolatek był trzeźwy. Samochód pożyczył od swojego kolegi. Jemu również grozi za to odpowiedzialność karna.

Czytaj więcej w Money.pl
Przeżył upadek samochodem z 200 metrów 19-letni Amerykanin przeżył upadek samochodem z wysokiego brzegu do morza w Palos Verdes, w Kalifornii.
Wypadek autobusu. Kilkunastu rannych Na miejscu wypadku wciąż trwa akcja ratownicza, więc liczba poszkodowanych osób może się zmienić.
Brawurowa ucieczka przed policją. Finał... W nocy w okolicach Słubic w Lubuskiem kierowca volkswagena nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca nie reagował na sygnały z policyjnego, oznakowanego auta, starając się zgubić radiowóz.
Tagi: wypadek samochodowy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz